פרסום עסקים

בעידן הדיגיטלי של היום נוכחות חזקה באינטרנט היא הכרחית לפרסום לעסקים. אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות פרסום באתר בעל השפעה. כאן נכנסת לתמונה הפלטפורמה הייחודית של אתר "חזק" . עם טווח הגעה רחב והערוצים השונים, יש ביכולתנו לקחת עסקים לגבהים חדשים.

 

פרסום עסקים – הכוח של אתר "חזק"

בכל הנוגע לפרסום עסקים, אתר "חזק" הוא מהבולטים בתחום. עם שילוב ייחודי של ערוצי פרסום וטווח הגעה נרחב, אנו מציעים לעסקים הזדמנות לקדם את המוצרים והשירותים שלהם. בניגוד לפלטפורמות פרסום אחרות, אנו חורגים מפרסום דיגיטלי בלבד ומשלבים ערוצים שונים כדי למקסם את החשיפה והאפקטיביות.

אחד הגורמים המרכזיים המייחדים את "חזק" הוא מגוון ערוצי הפרסום. החל מהאתר עצמו ועד לרשימת תפוצה ייחודית במייל, שיווק באמצעות וואטסאפ וגם מגזין פיזי, עסקים יכולים לבחור את הפלטפורמות המתאימות ביותר לקהל היעד ולמטרות השיווק שלהם. מגוון האפשרויות שאנו מעניקים מאפשר לעסקים להתאים את הפרסום שלהם בצורה היעילה ביותר ולהגיע ללקוחות בצורה ממוקדת יותר.

בנוסף לערוצים המרובים, קהל הלקוחות שלנו הוא עצום. האתר מושך אלפי גולשים המגיעים לקרוא את העיתון בצורה דיגיטלית, ובכך מעניק לעסקים חשיפה מוגברת לקהל רחב. יתרה מכך, רשימת התפוצה במייל מגיעה לתפוצה נרחבת של 83,000 איש, מה שמבטיח כי עסקים יכולים להגיע באופן ישיר ללקוחות פוטנציאליים מכל רחבי הארץ.

 

פרסום לעסקים – הערוצים היעילים ביותר לקהל יעד ממוקד

 • שיווק באמצעות מייל ורשימת תפוצה – מגזין חזק מגיע לתפוצה של 83,000 איש ברשימת דיוור. הקוראים ברשימת הדיוור מחכים למגזין מידי שבוע, בזכות המידע והפרסומים וגם בגלל סיפור בהמשכים מאוד מתוקשר המפורסם במגזין. רשימת התפוצה מאפשרת לכם להגיע גם בדיגיטל לתפוצה מאוד רחבה ולהגדיל את החשיפה ולהביא לקוחות רבים ואיכותיים יותר לעסק שלכם מכל איזורי הארץ.

 

 • וואצספ – הוא פלטפורמת הסושיאל החרדית הפופולארית ביותר. בעידן החדש בו אנשים נמצאים יותר ויותר בווטסאפ, אנחנו מביאים את המפרסמים שלנו גם לשם. כל פרסום בעיתון זוכה לחשיפה גם בעיתון הדיגיטלי המופץ בווטסאפ ובקבוצות ווטסאפ ייעודיות, שנרשמו אליהם כדי לקבל את הסיפור בהמשכים ואת המגזין.הסטטוס והקבוצות זוכים לחשיפה מאוד גבוהה של אלפי צופים, ומביאים את הפרסום שלך לפלטפורמה נוספת, כבונוס – ללא תשלום נוסף.

 

 • אינדקס עסקים – אינדקס העסקים שלנו מאפשר לעסקים לפרסם כרטיס ביקור מקיף הכולל לוגו, מספר טלפון, אתר אינטרנט, כתובת ותיאור קצר אודות בית העסק. על ידי רישום ב'אינדקס העסקים', בית העסק מקבל נראות נוספת, מכיוון שלקוחות פוטנציאליים יכולים למצוא אותו בקלות. עם אלפי לקוחות פוטנציאליים נוספים שניגשים ל'אינדקס עסקים' שלנו, ניתן להרחיב את טווח ההגעה ללקוחות חדשים.

 

 • מגזין ארצי – כל עסק בימינו – גם אם הוא מקומי, כבר מזמן אינו יכול להסתפק בפרסום בעיר אחת. לכל עיר יש את הפריפריה הסמוכה לה והפרסום בערים הסמוכות מסוגל להגדיל את מעגל הלקוחות באופן משמעותי, כמו כן כמעט כל עסק כיום מבצע משלוחים, ומציע את שירותיו מרחוק. אך לרבים מן העסקים הפרסום הארצי הוא בעלות יקרה מדי. מגזין חזק – הוא עיתון חרדי הארצי היחיד המופץ ל-59 שכונות חרדיות ובארץ ומגיע לכל בית אב חרדי בישראל. הפרסום בחזק הוא החסכוני, היעיל והאפקטיבי ביותר, והוכח ככלי האפקטיבי ביותר בפרסום.

 

 • פרסום באתר – בנוסף לפרסום בעיתון המודפס שמחולק פיזית בכ – 128 אלף תיבות דואר בכל הריכוזים החרדיים
  העיתון עולה דיגיטלית לאתר של חזק וזוכה גם שם לחשיפה נוספת של אלפי גולשים שנכנסים לקרוא שם את העיתון,
  בנוסף העסקים המפרסמים בחזק בעיתון זוכים לחשיפה נוספת באינדקס העסקים של חזק ויכולים לפרסם באינדקס העסקים כרטיס ביקור של העסק שלהם
  מה שגורם לכך שהעסק ששלכם יחשף לעוד אלפי אלפי לקוחות פוטנציאלים נוספים

 

ככה מביאים יותר לקוחות!

חזק בפרינט

חזק באתר

חזק במייל

חזק בסטטוס

 

מי קהל היעד שלנו?

אתר 'חזק' תוכנן במיוחד כדי לתת מענה לקהל החרדי בישראל. על ידי הבנת קהל היעד של אתר 'חזק', עסקים יכולים להתאים ביעילות את אסטרטגיות הפרסום שלהם כדי להגיע לקהל הספציפי הזה.

 • 1. קהל חרדי:
  אתר 'חזק' פונה בעיקר לציבור החרדי בישראל. על ידי הבנת הצרכים והאינטרסים הייחודיים של קהל זה, ניתן לפרסם בצורה יעילה בפלטפורמה שמציע אתר "חזק".

 • 2. תפוצה רחבה:
  אתר 'חזק' מגיע למגוון רחב של משקי בית חרדיים בישראל. עם פרסומים המופצים ל-59 שכונות חרדיות, יש לעסקים אפשרות לגשת למספר רב של לקוחות פוטנציאליים. העיתון המודפס מועבר פיזית מגיע ל-128,000 תיבות דואר בכל הריכוזים החרדיים. הפצה נרחבת זו מבטיחה שעסקים יכולים להגיע לקהל היעד שלהם ביעילות וביעילות.

 • 3. חסכוני ואפקטיבי:
  פרסום באתר 'חזק' הוכח כדרך החסכונית והיעילה ביותר להגיע לשוק החרדי. עם קהל ממוקד והפצה ממוקדת, עסקים יכולים לייעל את תקציב הפרסום שלהם ולהגיע לתוצאות. באמצעות שיתוף פעולה עם פרסום 'חזק', עסקים יכולים לנצל את הפוטנציאל של השוק החרדי ולקבל גישה למאגר גדול של לקוחות פוטנציאליים.

 

למה לפרסם עם 'חזק': האם זה שווה את ההשקעה שלך?

פרסום ב'חזק' ללא ספק שווה את ההשקעה שלכם אם אתם מכוונים לקהל החרדי. הנה כמה סיבות מרכזיות לכך שפרסום עם 'חזק' הוא צעד משתלם:

ביססנו את עצמנו כמקור מידע איכותי ואמין בציבור החרדי. על ידי שיוך העסק שלכם איתנו, תוכלו לרכוש את אמון הלקוחות הפוטנציאליים.

שנית, אנו מעניקים אפשרויות פרסום שונות. בין אם אתם עסק מקומי קטן או חברה גדולה יותר, העסק שלכם ייחשף בצורה יעילה בכל ערוצי השיווק המיוחדים שלנו.

יתרה מכך, הפרסום שלנו מעניק גישה לקהל יעד מאוד ממוקד. לקהילה החרדית יש צרכים והעדפות ספציפיות. עם פלטפורמה אמינה ומכובדת בתוך הקהילה החרדית, העסק שלכם יכול להגיע לרמות גבוהות יותר של מעורבות ואינטראקציה. 

לסיכום, פרסום עסקים בפלטפורמה של אתר "חזק" מעניק אפשרות לעסקים המעוניינים להיכנס לשוק החרדי בישראל. יצירת שותפות עם פרסום 'חזק' עשויה להיות מהלך משתלם שיגביר באופן משמעותי את טווח ההגעה ללקוחות וכמובן את הצמיחה העסקית.

פרסום עסקים

הוראות סגירה

את הקובץ יש לסגור בפורמט PDF.
איכות מלאה של 300 DPI.

ניתן לשלוח את המודעה הסגורה למייל:
office@chazak.co

או לבצע הזמנה ישירה כאן

פרסום חזק בקליק? אצלך במייל!

קוראי חזק במייל משתתפים מידי חודש אוטומטית בהגרלה שווה במיוחד