עיתון חרדים

חשבתם פעם לפרסם בעיתון חרדים? לא יודעים בדיוק לאן לפנות ומאיפה להתחיל? הקדישו כמה דקות מזמנכם ותבינו כל מה שאתם צריכים לדעת על העיתון עצמו, קהל היעד ואיפה הכי נכון לפרסם.

 

עיתון חרדים

הדרך להצלחה פרסומית, כבעל עסק, חברה, או נותן שירותים כלשהם, הינה פרסום איכותי ויעיל במקומות הנכונים. חשיבותה של פלטפורמה פרסומית איכותית טמונה גם בפרסום עצמו, אך לא פחות מכך, בתדמית שנוצרת על אותו המפרסם. בעלי עסקים שרוצים להצליח להתפרסם בצורה נכונה, צריכים לוודא שהפלטפורמה הפרסומית שלהם מוכרת בקרב קהל היעד של העסק וכן שהם משווקים בצורה המיטבית.

בחברה החרדית, הפלטפורמה הפרסומית חשובה אף יותר: הקהילה החרדית לא חשופה לכל הפלטפורמות בהן יכולים להיחשף בעלי עסקים, וגם הפרסום עצמו צריך להלום את אורח החיים של הציבור. פרסום "חזק" ומגזין "חזק" בפרט, עיתון חרדים מהמובילים בתחומו, מאפשר את כלל הדברים הללו. מהו עיתון חרדים, מיהו מגזין חזק ומהם יתרונותיו ההופכים אותו למוביל בתחומו?

 

מה הוא "עיתון חרדים"?

מדובר בעיתון המיועד לציבור החרדי. ככזה, על העיתון להיות מונגש לציבור החרדי בפלטפורמות השונות הרלוונטיות לו. עיתון חרדי הוא עיתון שצריך להכיר את האוכלוסייה החרדית בהיבטים שונים שלה: ראשית, עליה להכיר את הציבור החרדי בפן התרבותי. בתוך כך, על העיתון להבין מהו סוג הפרסומות שיהיה נגיש לציבור, מבחינה מילולית ותוכנית כאחד. שנית, עליו להכיר את ההיבט המנהגי של הציבור החרדי. כך, הוא יוכל לדעת לתזמן את הפרסומים השונים בהתאם ללוח השנה שמציין הציבור.

בנוסף, על עיתון חרדים להבין גם את הצרכים השפתיים של החברה- כלומר, להבין מהי השפה באמצעותה יש להציג את הפרסומים; וכן מהם העיצובים שיתאימו לרוח האוכלוסייה.

"פרסום חזק" מכיר את האוכלוסייה החרדית על בוריה ומייצר תכנים בהתאם לכל הקריטריונים האמורים. הדבר חשוב משתי בחינות: ראשית, כדי להעביר את התכנים בפועל לציבור ולאפשר את פרסומם של עסקים חרדים בקרב הקהילה; וכן כדי לייצר תחושת לגיטימציה ואמון בקרוב האוכלוסייה ביחס לעיתון.

 

"מגזין חזק": העיתון החרדי שלכם

מגזין "חזק" מבית פרסום "חזק", מרכז פרסום חרדי, מאפשר במה פרסומית מהמעלה הראשונה עבור הציבור החרדי: העוסק והנהנה כאחד. הפרסום במגזין חזק אפקטיבי, מותאם ומוכח כיעיל. פרסום "חזק" מוכר זה שנים בציבור החרדי, נהנה מאמינות גבוהה ומ"חזקת כשרות" ביחס לאיכות ומותאמות תכניו לקהילה החרדית.
המגזין מאפשר פלטפורמה פרסומית לבעלי עסקים הציבור החרדי, ומופץ הן באופן פיזי, הן באופן אינטרנטי והן דרך הווצאפ, ככל שנדרש, וכדי לתת מענה לכל מי שחפץ בצריכת תכני העיתון.

בנוסף למגזין עצמו, מתחזק פרסום "חזק" אתר נוח, חסכוני ויעיל הכולל אינדקס עסקים של כלל בעלי העסקים המתפרסמים במגזינים השונים. מגזין חזק מתאפיין בהיברידיות חדשנית שמאפשרת גישה במגוון דרכים לתכני העיתון.

 

היתרונות של  "פרסום חזק"

לפרסום "חזק" יתרונות רבים: כלל הפרסומים והמגזינים נמצאים באתר האינטרנט כדי לאפשר גישה נוחה גם למי שלא יכולים לקבל את העיתון באופן פיזי. בנוסף, כל בעל עסק המפרסם את עצמו דרך עיתון החרדים נכנס אוטומטית לאינדקס העסקים שקיים באתר.

פרסום חזק מגיע לכמות עצומה של בתים חרדים, ול59 שכונות חרדיות ברחבי הארץ כולה, מצפון לדרום. מערכת פרסום חזק מכירה היטב את הציבור החרדי, באופן המאפשר את התאמת העיתון לציבור בכל האפיקים הנדרשים. כמו כן, מנוע החיפוש של פרסום חזק עוצמתי וחדשני, ממותג, מקצועי והולם. עבור מי שמחפש עיתון חרדים איכותי, משתלם ובתפוצה ארצית- "פרסום חזק" הוא הכתובת הטובה ביותר.

עיתון חרדים

ת

עיתון חרדי בירושלים – איך משנה מגזין חזק את השיווק המקומי

עיתון חרדי בירושלים, כמו מגזין חזק, משפיע באופן משמעותי על...

ת

שיווק עסק – האסטרטגיות והערוצים הנכונים בעידן הדיגיטלי

שיווק עסק הוא אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפני בעלי עסקים...

ת

עיתון חרדי יומי – כלי פרסום ממוקד ויעיל בקרב הקהילה החרדית

עיתון חרדי יומי אינו רק מהווה כלי תקשורתי אלא גם...

ת

פרסום למגזר החרדי – כיצד להתאים תוכניות פרסום לקהל היעד

פרסום למגזר החרדי מהווה תחום ייחודי בתעשיית הפרסום בארץ, שדורש...

ת

פרסום מודעה בעיתון – הכוח שבתקשורת כתובה ודיגיטלית במגזין חזק

בעידן הדיגיטלי של ימינו, רבים יכולים לחשוב שהעיתון המודפס איבד...

ת

דחוף!!! מחפשים שמלה פרחונית מידה 6 להשלמת הסט של הילדות לחג!!

גם אתם חיפשתם בכמה סניפים את השמלה הפרחונית שתשלים את...

הוראות סגירה

את הקובץ יש לסגור בפורמט PDF.
איכות מלאה של 300 DPI.

ניתן לשלוח את המודעה הסגורה למייל:
office@chazak.co

או לבצע הזמנה ישירה כאן

פרסום חזק בקליק? אצלך במייל!

קוראי חזק במייל משתתפים מידי חודש אוטומטית בהגרלה שווה במיוחד