אינדקס עסקים

אם עדיין לא שמעתם על האינדקס העסקים שלנו, הגיע הזמן! 'אינדקס העסקים' מציע גישה לקהל עצום בקהילה החרדית, גם באמצעות הפצה פיזית של העיתון שלנו וגם באמצעות חשיפה באינטרנט. על ידי פרסום אצלנו, עסקים יכולים למנף את האמון שנבנה על ידי פלטפורמת 'חזק', ולהשיג הגעה לקהל לקוחות עצום.

אינדקס עסקים – למה העסק שלי צריך את זה בכלל?

פלטפורמת 'חזק' מציעה הזדמנות ייחודית לעסקים להגיע לציבור החרדי. עם מנוע החיפוש החרדי והעיתון הופץ בפריסה ארצית, 'חזק' מספקת חשיפה נרחבת לכ-128,000 תיבות דואר בכל הריכוזים החרדיים. תפוצה רחבה זו מבטיחה שפרסום העסק שלך יגיע לקהל יעד ממוקד וייחודי.

 • טווח הגעה וחשיפה ללא תחרות
  על ידי פרסום בפלטפורמת 'חזק' העסק שלך מקבל גישה לקהל לקוחות גדול בתוך הקהילה החרדית. העיתון המודפס מועבר ישירות לאלפי בתי אב, מה שמבטיח שהמודעה שלך תיחשף ללקוחות פוטנציאליים. בנוסף, הגרסה הדיגיטלית של העיתון באתר 'חזק' מושכת אלפי קוראים ברחבי הרשת שמרחיבים עוד יותר את החשיפה של העסק שלך.

 • בניית אמון עם הקהילה החרדית
  פלטפורמת 'חזק' זוכה לאמון רב בציבור החרדי. על ידי פרסום העסק שלך בפלטפורמה זו, נוצר מיד אמון מצד הלקוחות הפוטנציאליים שלך. המותג 'חזק' הוא שם נרדף לאמינות בקהל יעד זה, מה שיכול לשפר משמעותית את המוניטין של העסק שלך ולמשוך לקוחות נוספים.

 • שיפור הנראות באמצעות אינדקס העסקים
  בנוסף לעיתון, 'חזק' מציעים פלטפורמה נוספת: 'אינדקס עסקים' אשר מאפשר לעסקים לפרסם כרטיס ביקור מקיף הכולל לוגו, מספר טלפון, אתר אינטרנט, כתובת ותיאור קצר אודות בית העסק. על ידי רישום ב'אינדקס העסקים', בית העסק מקבל נראות נוספת, מכיוון שלקוחות פוטנציאליים יכולים למצוא אותו בקלות. עם אלפי לקוחות פוטנציאליים נוספים שניגשים ל'אינדקס העסקים' שלנו, ניתן להרחיב את טווח ההגעה ללקוחות חדשים.

איך בנינו אמון עם קהל הלקוחות שלנו?

אנו שמים בראש סדר העדיפויות בניית אמון עם הקהל שלנו בתוך הציבור החרדי. אנו משיגים זאת באמצעות מספר גורמים מרכזיים. ראשית, המוניטין החזק שלנו והנוכחות ארוכת השנים בקהילה תורמים לאמינות. אנו מספקים כבר שנים את העיתונים המודפסים שלנו למשקי בית, והתבססנו כמקור מידע אמין.

כמו כן, התוכן המתפרסם בעיתון שלנו נערך בקפידה על מנת להבטיח התאמה לערכים של הציבור החרדי. תשומת לב זו לפרטים ורגישות לצרכי הקהילה מסייעת לנו לטפח אמון בקרב הקוראים. הם יודעים שהמידע המוצג רלוונטי ומדוייק.

יתרה מכך, המחויבות של שלנו לשקיפות מחזקת עוד יותר את האמון. מפרסמים יכולים להיות בטוחים שהמסר שלהם יוצג בצורה מקצועית. הפלטפורמה שלנו מקפידה על הנחיות קפדניות על מנת לוודא שכל הפרסומות מתאימות ומכבדות, המשקפות את ערכי הקהילה החרדית.

גורם נוסף שבונה אמון הוא המחויבות של הפלטפורמה לשביעות רצון הלקוחות. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של עסקים המכוונים לציבור החרדי ומעניקים תמיכה אישית למפרסמים. רמה זו של תשומת לב עוזרת לעסקים להרגיש בטוחים שהשקעתם בפרסום תניב תוצאות חיוביות.

 

ככה מביאים יותר לקוחות!

חזק בפרינט

חזק באתר

חזק במייל

חזק בסטטוס

 

שילוב האינדקס עם פלטפורמות נוספות

האינדקס שלנו מספק מגוון הטבות נוספות המגבירות את החשיפה ואת בסיס הלקוחות הפוטנציאלי. ראשית, עסקים המפרסמים בעיתון חרדי 'חזק' זוכים לחשיפה אוטומטית ב'אינדקס העסקים'. המשמעות היא שהמידע העסקי שלהם, לרבות הלוגו, מספר הטלפון, השם, האתר, הכתובת ותיאור העסק, יהיו זמינים בקלות לאלפי לקוחות פוטנציאליים שניגשים לאתר 'חזק'.

כמו כן, הרישום מגדיל את הנראות של עסקים בציבור החרדי. פלטפורמת 'חזק' מושכת מספר רב של מבקרים המגיעים במיוחד לקרוא את העיתון ולחפש עסקים שונים הרשומים ב'אינדקס העסקים' שלנו. קהל ממוקד זה מבטיח שלעסקים יש סיכוי גבוה יותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים המחפשים באופן פעיל את המוצרים או השירותים שלהם.

בנוסף לחשיפה, 'אינדקס העסקים' משמש ככרטיס ביקור מקוון לעסקים רשומים. זה מאפשר להציג את בית העסק שלהם, מידע ליצירת קשר ותיאור קצר.

בנוסף, פלטפורמת 'חזק' מציעה את היתרון בהיותה נגישה דיגיטלית. בעוד העיתון המודפס מגיע למשקי בית, הגרסה הדיגיטלית מרחיבה את טווח ההגעה לקהל רחב יותר. משמעות הדבר היא שעסקים יכולים להתחבר למאגר גדול יותר של לקוחות פוטנציאליים שאולי אין להם גישה לעיתון הפיזי אך יכולים למצוא אותם בקלות דרך הפלטפורמה המקוונת.

הגיע הזמן לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה

אז אם אתם מחפשים דרך יעילה לחשוף את העסק שלכם ולהיכנס לקהילה החרדית, זה הזמן לפרסם אצלנו. עם טווח הגעה נרחב, קהל ממוקד ונוכחות מקוונת, אנו מציעים לעסקים הזדמנות ייחודית להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם ולהגדיל את הנראות שלהם בציבור החרדי.

 • 1. להגיע לאלפי לקוחות פוטנציאליים:
  על ידי פרסום בפלטפורמת 'חזק' העסק שלכם יזכה לחשיפה לאלפי לקוחות פוטנציאליים בקהילה החרדית. עם הפצת העיתון המודפס לכ-128,000 תיבות דואר בכל הריכוזים החרדיים, והגרסה הדיגיטלית מושכת קוראים נוספים באינטרנט, לעסק שלכם יהיה טווח הגעה רחב.

 • 2. הגדילו את החשיפה באמצעות אינדקס העסקים:
  בנוסף לחשיפת העיתון והאתר, אנו מציעים פרסום ב 'אינדקס העסקים' שלנו בו עסקים יכולים לפרסם את כרטיסי הביקור שלהם. המשמעות היא שהעסק יקבל חשיפה נוספת לאלפי לקוחות פוטנציאליים נוספים. 

פרסום ב'אינדקס העסקים' של אתר ועיתון 'חזק' הוא מהלך אסטרטגי לכל עסק המבקש להיכנס לציבור החרדי בישראל. השילוב של העיתון הפיזי, הפלטפורמה המקוונת וההכללה באינדקס העסקי יחד מספקים חשיפה שאין לה תחרות. האפשרות הנוספת של רישום כרטיס ביקור הופכת אותו לא רק לפרסומת, אלא למשאב עבור לקוחות פוטנציאליים. לסיכום, פלטפורמת 'חזק' מספקת אפיק פרסום אמין ואפקטיבי.

אינדקס עסקים

הוראות סגירה

את הקובץ יש לסגור בפורמט PDF.
איכות מלאה של 300 DPI.

ניתן לשלוח את המודעה הסגורה למייל:
office@chazak.co

או לבצע הזמנה ישירה כאן

פרסום חזק בקליק? אצלך במייל!

קוראי חזק במייל משתתפים מידי חודש אוטומטית בהגרלה שווה במיוחד