פרסום חרדי

פרסום חרדי מוביל עם "חזק" אשר מגיע לכל הארץ. אז מה הם שיטות הפרסום המרכזיות שלנו שהופכות אותנו לכלי הפרסום המשתלם והיעיל ביותר עבור הקהל החרדי.

פרסום חרדי – עיתון, אינדקס, ווצסאפ ומייל

"חזק" היא פלטפורמת הפרסום האולטימטיבית לעסקים המכוונים לציבור החרדי בישראל. בתור עיתון ארצי שפונה במיוחד לקהל החרדי, עם תפוצתה ב-59 שכונות חרדיות ברחבי הארץ, אנו דואגים שהפרסום שלכם יגיע לכל בית אב חרדי בישראל.

בניגוד לאחרים שאולי יש להם תפוצה או קהל קוראים מוגבל, פרסום ב"חזק" מבטיח חשיפה מרבית לקהל היעד שלכם. מה שהופך אותנו לכלי הפרסום המשתלם והיעיל ביותר עבור עסקים המעוניינים ליצור קשר עם הקהילה החרדית. 

בנוסף לעיתון המודפס, יש לנו גם נוכחות דיגיטלית דרך אתר האינטרנט. המשמעות היא שמעבר להפצה פיזית לכ-128,000 תיבות דואר במקומות חרדיים, העיתון שלנו נגיש גם באתר. אלפי גולשים מבקרים באתר כדי לקרוא את העיתון בצורה דיגיטלית, מה שמעניק למפרסמים אצלנו חשיפה נוספת ללקוחות פוטנציאליים.

יתרה מכך, בפרסום אצלנו תהנו מחשיפה גם באינדקס העסקים שלנו. עסקים יכולים להציג את השירותים שלהם על ידי כרטיס ביקור באינדקס. זה מאפשר לעסק שלכם להיחשף לאלפי לקוחות פוטנציאליים נוספים, מה שמגדיל את הסיכויים שלכם ליצור לידים ומכירות. אינדקס העסקים שלנו הוא כלי רב עוצמה להגעה לקהל יעד ממוקד בציבור החרדי.

באמצעות המייל והפרסום בוואטסאפ שלנו, הפרסומים שלכם יכולים להגיע לתפוצה רחבה גם בדיגיטל. למגזין שלנו יש רשימת תפוצה חזקה של 83,000 אנשים שמחכים בקוצר רוח לפרסום השבועי. זה נותן הזדמנות מצוינת לחשיפה בכל אזורי הארץ. בנוסף, אנו מפרסמים גם בקבוצות וואטסאפ ייעודיות. חשיפה זו אינה כרוכה בתשלום נוסף ומגיעה לאלפי משתמשים.

 

מה מיוחד באינדקס העסקים?

אינדקס העסקים שלנו הוא פלטפורמה מצויינת לעסקים שמטרתם להגיע לקהילה החרדית. פרסום בפלטפורמה זו מאפשרת לעסקים לפרסם את עצמם על ידי פתיחת כרטיס ביקור. המשמעות היא שהעסק שלכם ייחשף לאלפי לקוחות פוטנציאליים נוספים שמבקרים באינדקס, מחפשים מוצרים או שירותים ספציפיים. הוספת כרטיס ביקור באינדקס מגדיל את הנראות של העסק שלכם ומגביר את הסיכויים למשוך לקוחות חדשים.

יתרה מכך, אינדקס העסקים שלנו מאפשר שימוש קל ויכולת חיפוש, מה שמקל על המשתמשים למצוא את העסקים הספציפיים שהם מחפשים. גישה נוחה זו מבטיחה שכרטיס הביקור של העסק שלכם בולט ומושך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים המחפשים את המוצרים או השירותים שאתם מציעים.

 

איך הפרסום בדוא"ל ובוואטסאפ אפקטיבי?

  • 1. הרחבת טווח הגעה באמצעות דואר אלקטרוני:
    הפרסום במייל שלנו מציע הזדמנות ייחודית להגיע לקהל רחב. עם עיתון חרדי חזק שמגיע לתפוצה של 83,000 אנשים ברשימת התפוצה, לעסקים יש הזדמנות לחשוף את המוצרים או השירותים שלהם לקבוצה גדולה ומגוונת של לקוחות פוטנציאליים. הקוראים ברשימת התפוצה ממתינים להגעתו השבועית של המגזין.

 

  • 2. הגעה לקהילה החרדית בוואטסאפ:
    וואטסאפ ידועה כפלטפורמה חברתית פופולרית. כל פרסום בעיתון שלנו משותף בדיגיטל גם בווטסאפ, ומגיע לקבוצות וואטסאפ ייעודיות. החשיפה שנצברת באמצעות ווטסאפ היא משמעותית. על ידי שימוש בפלטפורמה זו, לעסקים יש הזדמנות להיחשף ולהתחבר לקהל גדול.

 

  • 3. חשיפה רחבה ללא תשלום נוסף:
    אחד היתרונות הייחודיים של פרסום ב"חזק" הוא חשיפות במגוון ערוצים ללא תוספת תשלום. על ידי פרסום בעיתון, באינדקס, בווטסאפ ובמייל ניתן להרחיב את טווח ההגעה לקהל היעד ולמשוך לקוחות נוספים מבלי להיגרר לעלויות נוספות. זוהי דרך חסכונית למקסם את הפרסום ולנצל את הפופולריות של "חזק" בקהילה החרדית.

 

"חזק" הוא ללא ספק הבחירה הנכונה לפרסום לציבור החרדי בישראל. עם השילוב הייחודי שלנו של בשיטות הפרסום, אנו מבטיחים שהעסק שלכם יגיע לקהל יעד רחב ורלרוונטי. 

ככה מביאים יותר לקוחות!

חזק בפרינט

חזק באתר

חזק במייל

חזק בסטטוס

פרסום חרדי

הוראות סגירה

את הקובץ יש לסגור בפורמט PDF.
איכות מלאה של 300 DPI.

ניתן לשלוח את המודעה הסגורה למייל:
office@chazak.co

או לבצע הזמנה ישירה כאן

פרסום חזק בקליק? אצלך במייל!

קוראי חזק במייל משתתפים מידי חודש אוטומטית בהגרלה שווה במיוחד